best balenciaga replica is simple perform and simple to see.best https://www.celinereplica.ru review reflects unique concept of minimalism.bang 41 mm https://www.fumesvape.com/ vape stores on sale.fake hublot for sale may possibly make a period of time awesome and so good.all the resourceful comprehensive forensics education great needlework and exquisite art certainly is the manifestation of https://noobfactory.to/ for sale in usa.the entire geneva image was probably recorded courtesy of phoenix-suns.ru usa.best swiss www.sellswatches.com schooling more mature watchmaking gurus.the entire innovative blend amazing quality and delightful good looks may possibly be the manifestation of https://www.valentinoreplica.ru reddit.we offer https://www.vapesstores.ph/ vape stores in low price.

+420 777 195 157

Výroba

 Prohlédněte si náš výrobní program.

Kuchyňské linky

Kuchyň je a bude vždy považována za srdce domu. Každý má svoji představu o ideální kuchyni. Ta by měla být uspořádaná tak, aby byla především maximálně pohodlná pro toho, kdo ji používá. Vytvořit kuchyni snů je pro nás vždy výzvou a budeme se snažit vaši představu přetvořit ve skutečnost a takovou kuchyni vám vyrobit.

více

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně, pokud jsou dobře navrženy umí dokonale využít prostor, který se zdánlivě může zdát jako nepoužitelný. Vestavěné skříně si získávájí stále větší oblibu a v moderním interiéru dokážou plnit funkci nejen praktickou jako efektní úložný prostor, ale také estetickou.

více

Dětské pokoje

Dětský pokoj je svět sám pro sebe. Do jedné místnosti se musí vejít několik funkcí a přitom nesmí prostor působit přeplněně. Kromě hraní a zábavy slouží dětský pokoj také pro učení a že s věkem dítě nejen roste, ale mění se též jeho zájmy a koníčky.

více

Ložnice

Vzhled i funkce ložnice se mohou měnit, stále však platí, že člověk třetinu svého života jednoduše prospí. Proto by prostor, kde si chceme kvalitně odpočinout, měl být pro tento účel po všech stránkách co nejpříjemnější.

více

Dřevěná schodiště

Samonosná dřevěná schodiště je možné dodat buď se zadlabanými nebo sedlovými stupni. Schodiště mohou být jak s podstupnicemi, tak bez nich. Schodiště namoříme do požadovaného odstínu, tak aby se hodilo do vašeho interiéru.

více

Zakázková výroba

Máte představu a potřebujete někoho, kdo vám na zakázku vyrobí věc, která je originální a splňuje ty nejnáročnější funkční a estetické požadavky?
• Nabízíme 3D návrhy pro lepší představu
• Pracujeme jen s kvalitními a ověřenými materiály
• Spokojenost zákazníka je naším hlavním cílem

více

Dřevěné dveře

Zabýváme se výrobou dřevěných vchodových a interiérových dveří. Originální dveře vám vyrobíme přesně na míru dle vašich představ.

více

Materiály

Prohlédněte si materiály, které používáme při výrobě nábytku. Naleznete zde vzorníky laminovaných desek, doplňky, kování apod.

více

Kování BLUM

Blum činí z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu, zejména v kuchyni. Systémy kování Blum přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Mají vyvolat nadšení a obdiv, a činit z práce v kuchyni emocionální zážitek.

více


Pokud jste nenašli v našem výrobním programu přesně to co jste hledali, tak zkuste navštívít stránku zakázková výroba, nebo nás kontaktujte a my se pokusíme nalézt nějaké řešení.

Nejčastěji hledané výrazy

Prohlédněte si náš výrobní program

Kontaktujte nás

Doušek Vlastimil
Zakladatelů 7/19
Přerov VIII-Henčlov
750 02 Přerov

interierydousek@interierydousek.cz (+420) 777 195 157

Výroba kuchyní, nábytku, schodišť a zakázková výroba